kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

Ztráty a Nálezy

Často se na policejní stanice dostavuje množství lidí s tím, že se jim ztratila peněženka, nebo doklady. Ztráty jako takové Policie České republiky neřeší, tracené věci je možné hledat ve ztrátách a nálezích obcí. Pokud Vám jde o náhradní doklady, musíte na daný magistrát nebo obecní úřad, kde Vám vystaví nové doklady. Pokud jde o ztrátu zbrojních průkazů, tak toto je výjimka a s tím musíte na daný odbor evidence zbraní, které se obvykle nachází na Krajských ředitelstvích PČR.
Někdy bývá podnětem k oznámení ztráty obava o zneužití dokladů, čemuž se bohužel nedá vyhnout jakmile již doklady nemáte, k blokaci dokladů dojde až na magistrátech a obecních úřadech, tedy čím dříve dojdete na magistrát, tím dříve bude doklad zablokován.

Nález věcí můžete donést na policii, nebo do ztrát a nálezů. Na policii Vás čeká výslech a zápis, kdy, kde a za jakých podmínek jste danou věc nalezli a celkem zdlouhavá procedura, kdy policisté věc stejně odešlou na příslušnou Obec. Na ztrátách a nálezech obcí je čekací doba kratší a budete lépe poučeni. Obce se pokoušejí nalezenou věc předat a informace o nálezu vystavují na úředních deskách. Věc bude uschována po dobu 6 měsíců a poté propadá obci.
 

 

 

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:13:24 | Poslední změna 18.03.2016 23:50:17