kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

Tabulka RZ/SPZ

RZ ( registrační značka ) je ve formátu např. 1A1 0000
SPZ (státní poznávací značka ) je ve formátu např. ZLI 00-01

V případě ztráty:
Zajděte na příslušný úřad obce s rozšířenou pravomocí, kde věc nahlašte. Zde SPZ označí jako ztracenou /odcizenou. Pokud s ní bude někdo páchat trestnou činnost, nebo ji užívat, zjištěním v evidencích bude zřejmé že tato byla použita neoprávněně.

V případě odcizení ( jedná se o případ kdy vylučujete ztrátu):
Zajděte na PČR, která vozidlo pravděpodobně nafotí, provedou s Vámi protokolaci a vyhlásí SPZ do pátrání jako ztracenou/odcizenou. Pokud s ní bude někdo páchat trestnou činnost, nebo ji užívat, zjištěním v evidencích bude zřejmé že tato byla použita neoprávněně.

Pokud naleznete SPZ:
Nalezenou SPZ můžete předat na úřad obce s rozšířenou pravomocí, který ji odhlásí z pátrání pokud v pátrání je. Nebo na služebně Policie ČR, která ji odhlásí z pátrání pokud v ní je a odešle na obec s rozšířenou pravomocí.

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:13:00 | Poslední změna 27.02.2011 18:13:13