kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

Ochrana dětí

Děti během her zapomínají na čas a vnímání prostoru kolem sebe, proto se čas od času někde ztratí, v případě změny bydliště je stejné nebezpečí, neboť neznají dobře své okolí. Další možná příčina je útěk z obavy před výpraskem.

V případě, že se Vám nedostaví dítě domů, je nutné nejprve obejít oblíbená místa dítěte (sepište si seznam a postupně si místa proškrtejte), kontaktovat jeho kamarády a další příbuzné (opět pomůže seznam). Když vyčerpáte vlastní možnosti, mějte pro všechny případy k dispozici aktuální fotografii, kterou vezměte sebou na nejbližší policejní stanici. Zde budete muset ukázat fotografii, popsat Vaši ratolest a to vlasy, výška, postava, oblečení, zda má brýle, jizvy, pihy a další znaménka, která jsou patrná. Po celou dobu hledání je dobré, když je někdo doma pro případ, že děcko se domů vrátí během hledání, aby Vám to mohl okamžitě zavolat.

Pokud má dítě u sebe mobilní telefon, předejte tuto informaci policii i s telefonním číslem.
Je dobré postarat se, aby dítě mělo mobilní telefon stále nabité.

Je s podivem, že dospělý člověk má občanský průkaz a dítě ne. Někdy se může stát, že je dítě nalezené hlídkou na ulici, popřípadě jej někdo přivede na stanici, nebo tam dojde samo. Vzhledem k tomu, že se děti často stydí mluvit, bojí se a znají pouze třeba své jméno a příjmení bez adresy a data narození, je těžké je někam předat. DOPORUČUJI vytvořit dítěti kontaktní kartičku, kterou může mít vloženou v aktovce, kdekoli v kapse, kde bude uvedeno telefonní číslo na rodiče nebo další příbuzné a naučit dítě předat tuto kartičku někomu, když se ztratí. Především policistům, hasičům či záchrancům. Určitě Vám tato kartička ušetří spoustu starostí. Abyste přiměli dítě kartičku nosit, přidejte mu tam nějaký oblíbený obrázek, nebo kartičku udělejte v barevném provedení.

Zašlete nám prosím Vaše návrhy karet, třeba dají další podněty ostatním rodičům.
zasílejte na : bezpeci.huu@email.cz

Popřípadě si ji nechte vyrobit a zalaminovat. Cena bude symbolická a třeba Vám zachrání spoustu nervování.

Jedna ze čtenářek nám předala odkazy na firmy, které prodávají identifikační náramky. Domnívám se, že se jedná o skvělý nápad.

Zde jsou odkazy:

 

ELOKÁTOR

Ale pokud chcete mít skutečně jistotu, kde se právě Vaše ratolest nachází a můžete si dovolit zainvestovat, je zde také možnost Lokátoru. Investice není nijak extrémní, cena zařízení je 3 990,- Kč a měsíční paušál 340 ,- Kč je to cena jednoho z nejlevnějších telefonních tarifů a máte jasný přehled o situaci. Navíc zařízení detekuje i sundání náramku z ruky. Bližší informace získáte v násedujícím odkazu:

Na stránkách eLokátor.cz najdete mnoho informací ohledně použití elokátoru, který může být stejně použit i pro osoby s různými poruchami či onemocněními. Vzhledem k tomu, že jsem již komunikovali s touto společností, můžete očekávat vstřícný a profesionální přístup.

Velmi zajímavá reportáž o E-lokátoru byla odvisílána dne 4.2.2011 na ČT 2 v pořadu PORT.

 

Reportáž naleznete na :

 

 

 

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:12:11 | Poslední změna 19.03.2016 04:28:40