kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

Dopravní nehoda

Jak na Dopravní nehodu? Nehoda je závislá na vzniklé škodě.

Policii můžete zavolat kdykoliv, ale např.v zimě, kdy je nehod hodně, je lépe se domluvit s druhým řidičem vzhledem k případné i několika hodinové čekací době.

Pokud došlo ke zranění, je nutné přivolat policii.
Je třeba podat první pomoc, přiložte na zraněné místo fáč, zeptejte se, jak zraněnému je a jestli chce zavolat záchranku ( 155 ). To, co popisuji je v případě lehčího zranění. Pokud je to horší, volejte sanitu rovnou bez ptaní, nikdy vynadáno nedostanete.
V případě těžšího zranění budete spíš fungovat na takové zvláštní automatické bázi, kdy se spousta věcí dělá instinktivně. Je dobré uvědomit si, že nová autolékárnička má jakýsi návod a když kouknete na obrázky, tak to napoví. Je dobré si kartu i čas od času jen tak prohlédnout a nechat kartu s lékárničkou stále na stejném místě, když je nouze, tak se hledá špatně.

Pokud došlo k poškození věci druhé osobě, je opět nutné přivolat policii.
Což znamená i to, že jsou poškozená např. svodidla, další zaparkované auto, značky, plot domu, atd...Jedná se o případy, kdy poškozená nejsou jen dvě vozidla.

Pokud je škoda na jednom z vozidel vyšší než 100 000,- Kč:
Nejedná se o součet škody na obou vozidlech, je to skutečně škoda pouze na jednom z nich. Tato škoda je na místě závislá na Vašem odhadu.

Pokud nejste schopni se na místě dohodnout, je opět nutné přivolat policii:
I taková situace můžete nastat, přivolejte si tedy policii, aby rozhodla. Viník pak bude potrestán pokutou.

Pokud jste se domluvili s druhým řidičem, vyplňte Euroformulář:

Euroformulář je ke stažení zde v levém panelu. Doporučuji při vypisování formuláře připsat k jednomu sloupci POŠKOZENÝ a pak sem vypište údaje poškozeného, druhý sloupec je pak automaticky k tomu, kdo nehodu zavinil. V tomto formuláři totiž není příliš zřejmé, kdo je poškozeným. Další možný problém budete mít s nákresem dopravní nehody. Zde máte ukázku možného nákresu dopravní nehody.
 

 

 

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:07:25 | Poslední změna 19.03.2016 08:46:40