kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

BESIP

 

 

     Těžko se dá někomu radit v řízení, neboť v dnešní době vzhledem k hustotě provozu se jedná o určitou sebekritiku každého z nás. Základem profesních školení je čitelná jízda a pokoušet se předvídat co budou dělat ostatní účastníci silničního provozu.

Raději pro Vás máme videa která jistě znáte, ale třeba jste neviděli všechna. Někdo se domnívá že jsou přehnaná, ze zkušeností policistů víme, že nejsou :

 

      Dalším zajímavým projektem je projekt autoškola národa, kde se můžete přezkoušet v některých situacích, které Vás mohou potkat na silnicích:

 

 

 

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:12:45 | Poslední změna 27.02.2011 18:12:51