kontaktní e-mail: bezpeci.huu@email.cz

Vítejte na BEZPECI.HUU.cz
Stránky jsou vytvořeny na pomoc při komunikaci s Policií ČR a případně předcházení potřebě této komunikace.

Doufám, že všechny informace zde uvedené Vám vytvoří dobrý obrázek o možnostech řešení skutečných situací, které Vás mohou potkat a doufáme, že nikdy nepotkají.

Informace zde uveřejněné jsou vždy řešeny se skutečnými policisty PČR, vycházejí z jejich dlouholetých zkušeností. Dále spolupracujeme s Advokátní kanceláří Kind Výborčík, služby této kanceláře naleznete na stránkách :

    http://www.kindlvyborcik.cz/

Ohledně poradenství s technickým zajištěním budov spolupracujeme se společností AZ, která provádí široké spektrum technické ochrany budov, produkty této společnosti naleznete na stránkách:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

 

Vzhledem k velkému množství služeben stránku stále rozšiřujeme.

 

Bezpečnostní poradna, bodový systém, ochrana dětí a majetku

 

Auto poškozené ledem

Pokud Vám auto poškodí sníh, nebo led spadlý ze střechy,
jsou tři možnosti co dělat okamžitě:

1) Pokud máte havarijní pojištění:
zavolejte na pojišťovnu, domluvte se na příjezdu likvidátora a ten provede většinu práce za Vás a to tím, že škodu nafotí a rovnou je to i Váš nezávislý svědek věci. Další postup Vám navrhne likvidátor podle podmínek pojištění.

2) Věc můžete nafotit sami a domluvit se s lidmi kolem aby Vám případně svědčili, pokud by došlo k soudnímu sporu. Toto je ale varianta dost ošemetná, většina lidí je na slovo „SOUD“ dost odmítavá a druhému tím odmítají pomoci.

3) Zavolejte Policii, která věc zaeviduje, popíše vzniklou škodu, a většinou nafotí. Vzhledem k tomu že řešení je občanskoprávní, tímto působnost policie končí.

Když si zařídíte důkazy jednou z uvedených variant, kontaktujte majitele nemovitosti nebo odpovědnou osobu za nemovitost a pokuste se domluvit na náhradě škody.
V případě, že se nedomluvíte poraďte se s právníkem, pro kterého to nebude žádná složitost a velmi rád se takového případu ujme.

Určitě věc musíte řešit okamžitě, s autem nikam nejezdit a ani škodu neopravovat dokud není auto nafocené a nemáte svědky.
 

 

 

fórum

Vytvořeno 27.02.2011 18:09:52 | Poslední změna 18.03.2016 19:47:02